Survivor’da hayat hikayesinden bahseden Cemal Can, hüngür hüngür ağladı

Survivor’da hayat hikayesinden bahseden Cemal Can, hüngür hüngür ağladı

Dün akşam yeni kısmıyla ekrana gelen Survivor 2020’de yarışmacılar ada kurulunda hayat hikayelerini anlattı. Survivor’daki toplu SMS oylaması sırasında Acun Ilıcalı’nın kelam verdiği Cemal Can Canseven, İzmir’de başlayıp İstanbul‘a taşınan hayat hikayesini anlatırken ağlamaya başladı.

“ÜZÜLECEKSEN ANLATMAK ZORUNDA DEĞİLSİN”

Hayat hikayesini anlatırken gözyaşlarına boğulan Cemal Can, hengam devir konuşamadı ve ‘Yapamıyorum’ dedi. Acun Ilıcalı ise “Seni çok üzecekse anlatmak zorunda değilsin. Seni rahatsız etmeyecek taraflarını anlatabilirsin” biçiminde konuştu.

“3 AYDA 15 KİLO VERDİM”

1995 yılında İzmir’de yerküreye gelen Cemal Can Canseven’in çocukluğu Foça-Karşıyaka arasında geçti. Çocukken şişman ve tatlı bir evlat olduğunu lisana getiren Cemal Can, “Lisede hayallerim vardı lakin kilolu olmam buna mahzur oluyordu. 3 ayda 15 kilo verdim ve bana öz inanç kazandırdı. Bir şeyleri yapabileceğimi gösterdi. Birden fazla kırılma noktamda istedikten sonra her şeyi yapabildiğimi gördüm. İstanbul’da üniversiteyi yüzde 50 burslu olarak kazandım. İstanbul’a gittikten sonra hayal ettiklerimi gerçekleştirdim ve şık beşerlerle tanıştım. Onlarla hayallerimiz ortaktı” dedi.

“AĞLAMAKTAN KONUŞAMADI”

İstanbul’daki eski dostlarına devrinde gereğince kıymet vermediğini itiraf eden Cemal Can bunları anlatırken hislerine hakim olamadı. Ağladığı için vakit zaman konuşmasına ara vermek zorunda kalan Cemal Can’a grup arkadaşları Nisa ve Yasin destek oldu. Kelamlarına devam eden Cemal Can, şunları söyledi: “Çok değişik beşerlerle tanıştım. Onlara karşı şık bakamamışım olabilirim. Onlar beni üzmüş olabilirler. Ancak hayatımı ilerletmemde bana fikir veren beşerler oldu. Artık döndüğümde ‘İyi ki o beşerler hayatıma girdi’ diyebiliyorum. Gelgelelim o hengam demediğim için pişmanlık duyuyorum. Şu an arkaya baktığımda, o kişilerin o hengam kıymetini bilmek gerekiyormuş. Kendime kızgınlığım bu yüzden. Buraya gelmeden evvel bir birçoklarıyla görüşmüyordum. Lakin Survivor’daki dönemim boyunca bedellerini çok âlâ anladım. Buradan çıktıktan sonra hayatıma değişik bir yan vereceğim. Dışarıdaki kişilerin pahasını bilmemi sağladı burası”

“SURVIVOR KARAKTERİNE BENZERI BİR KARAKTERİM YOK”

Survivor’ın çocukluk hayali olduğunu anlatan Cemal Can, “Yeri geldi düştüm lakin baktığımda ‘İyi ki düşmüşüm’ dediğim oldu. Burası da çocukluk hayallerimden biriydi. Tahminen dışarıdan Survivor karakterine misal bir karakterim yok. Fakat içimde farklı bir hisler vardı onları yaşatmak istiyordum. Ekip sporu yapmak istiyordum ancak daima eğitime yöneltildim. Burada bu hisleri yaşama fırsatım oldu” halinde konuştu.

Başlıklar: , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.