Resimli Babalar Günü Mesajları 2020 Anlamlı Babalar Günü Sözleri

Resimli Babalar Günü Mesajları 2020 Anlamlı Babalar Günü Sözleri

Parıl parıl ışıldayan bir geleceğe sahip olmamız ve hayatın getirdiği engebeli yollarda çok daha kolay ve emin adımlarla yürüyebilmemiz ismine elinden geleni arkasına koymayan babalarımızın, Pederler Günü gururla kutlanacak. Evlatlarından rastgele bir beklenti içerisine girmeksizin koşulsuzca sevgiyle sarıp sarmalayan ve takdire şayan bir özveride bulunan pederlerimize eşi gibisi olmayan bir memnunluk yaşatmak için Pederler Günü Iletileri iletebilirsiniz. Yalnızca evlatlarının yüzündeki eşsiz gülümsenin sebebi olabilmek için karşılaştığı zorluklara aldırış etmeksizin güçlü bir duruş sergileyen ve gerek hal ve hareketleriyle gerekse ağzından çıkan laflarla sevgisini gizleyemeyen babalarımız için Pederler Günü Iletileri alternatiflerinden yararlanabilirsiniz. Çok uzun yıllar boyunca elde ettiği engin deneyimleriyle yavrularını yetiştirerek faziletli bir birey olmasına değerli ekler sağlayan ve verdiği tavsiyeleriyle sürekli yol gösteren babalarınıza Fotoğraflı Pederler Günü Kelamlarından içlerinden sizin en müsait olanını gönül rahatlığıyla seçebilirsiniz.

2020 FOTOĞRAFLI PEDERLER GÜNÜ ILETILERI VE LAFLARI…

Koklanacak gül, açılacak gonca, yaşanacak hayat ve alınacak nefes olan sevgili pederim. İkliminden tasasızlık, sevginden cüret ve gözlerinden esaret aldığım günleri daima yaşamak isterim. Pederler gününü en içten dileklerimle kutlarım.

Fedakârlık, sevgi, sabır ve hoşluk ne demek tanım et derlerse; pederim derdim canım pederim seni bir gün değil her gün çok seviyorum. Pederler günün kutlu olsun babacığım…

Hayatta en kıymet verdiğim varlık olarak bana verdiğin sonsuz emeğe minnettarım babacığım. Sürekli beni sevdiğin için korkunç bir itimat hissiyle büyüdüm. Ayaklarım üstünde durmayı öğrettiğin için teşekkürler. Güzel ki varsın canım pederim benim…

“Baba” çoğumuzun söylediği birinci laf. Bu lafın kıymetini dün olduğu üzere bugün de çok yeterli biliyoruz. Hayatını bize paha katmaya adayan tüm babalarımızın Pederler Günü kutlu olsun.

Benzemez hiç bir şeye bu sevgi. Ne şiir kâfi anlatmaya, ne yürek kâfi bunu sığdırmaya. Pederler gününü kutlarım babam!

Saçlarımın arasında gezdirdiğin parmaklarının sıcaklığını her hengam hissettim, sıkıntı vakitlerimde varlığından güç aldığım babacığım. Sen güzel ki hayatımızdasın… Pederler Günün kutlu olsun.

Sen güçlü bir çınar üzeresin. Gerimi ne hengam sana yaslasam sanırım ki yerküreyi bile fethedebilirim. Zira bana daima güç veriyorsun. Pederler gününü canı-ı gönülden kutlarım!

Pederim olduğun için ne kadar da şanslıyım diye düşünmeden edemiyorum. Hayatta bana sunduğun her şey için bir sefer daha teşekkür ederim. Tüm güçlüklerle savaşırken verdiğin umut için sağ ol. Âlâ ki varsın. Kucak dolusu sevgiler.

Hiçbir şey üzmesin seni! Sakın ağlama, gözlerine yaş değmesin… Gül yüzünden gülücükler eksik olmasın, kalbinden noktam eksilmesin. Unutma sen daima benim bir tanemsin babacığım…

Keşke gülüşünü her hengam görüp, kahkahalarını her vakit duyabilseydim; ne kadar uzak olursak olalım, ebediyen kalbimde ve düşüncelerimdesin. Seni seviyorum babacağım. Pederler Günün kutlu olsun!

Bize tüm bildiklerini öğreten, hayata adım atarken elimizden tutam babamız… Hayat veren ve de güneş ışığı üzere içimizi ısıtan sensin. Büyürken anladım ki hakkın ödenmez. Pederler günün kutlu olsun…

Ateşin yaktığından, güneşin hareket ettiğinden, gerçeğin bir yalan olduğundan şüphelen fakat benim seni sevdiğimden asla şüphelenme babacığım, pederler günün kutlu olsun.

Hayatta herkesin bir tek pederi var! Sen ailemizin bel kemiğisin, merkezisin… Sözlere ya da iletilere sığamayacak kadar kocaman bir yan tutuyorsun kalbimde. Canım pederim yeterli ki varsın.

Yerküreyi benim için daha uygun bir nokta yaptığın için sana minnettarım… Peder sözünü düşündüğümde, birçok olumlu şey düşünüyorum. Aklımda bir pederin bu kadar eksiksiz bir manzarasının olmasının sebebi sensin!

Kollarından daha huzurlu, daha inançlı, yüreğinden daha sıcak memleket yokmuş babacım. Pederler günün kutlu olsun.

Hayatım boyunca bana öğrettiğin tüm dersleri ve hoş şeyleri hatırlıyorum. Aramızda ne kadar aralık olursa olsun değerli değil, değerin asla azalmayacak! Pederler Günün kutlu olsun!

Sevgili babamız, bizi neşeli günlerde de güçlüklerle kuşatılmış devirlerde da koruyup kolladığın ve eksiksiz yetiştirdiğin için teşekkürler! Güzel ki babamızsın.

Hiçbir harfi sensiz bir cümleye kurban etmedim. Uygun ki varsın baş tacım. Pederler günün kutlu olsun…

Bana uçabileceğim kanatlar verdiğin için teşekkürler, sevgin ve anlayışınla daima yanımdaydın, ebediyen sığınağımdın. Benim için ne kadar paha biçilmez bir bedelde olduğunu asla unutmuyorum.

Uygun bir ömür sürmek için gereken her şeyi senden öğrendim! Her vakit orada olduğun için teşekkür ederim baba! Düzgün ki varsın, pederler gününü yürekten kutluyorum.

Namaz vakitlerinde, elimden tutup beni camiye götürdüğün çocukluk günlerim tatlı bir hayal olarak daima zihnimde canlanıyor… Sıhhatin ve mutluluğun için daima duacıyım… Pederler günün kutlu olsun canım babacığım.

Bizleri büyütürken omuzlarındaki ağır yükü bize hissettirmeden verdiğin güçlü mücadeleyi artık daha yeterli anlıyorum babacığım. Şefkatli gözlerinden ışık, yüzünden gülümsemen hiç eksik olmasın.

Yaşantısıyla, unsurlarıyla bize daima şık örnek olan canım pederim. Senden uzakta, Senin pahasını artık daha düzgün anlıyorum. Pederler günün kutlu olsun, ellerinden öperim.

Hayatın mealini ve tüm sıklıklarını öğreten adam benim canım pederim pederler günün kutlu olsun…

Her vakit söylemesem de, pederim onu ne kadar çok sevdiğimi âlâ bilir.. Ve ben ne kadar karışık, saçma cümleler yazsam da hepsini anlar ve bilir. Zira o benim biricik babam… Pederler günün kutlu olsun babacığım!

Beni hayata hazırlarken önüme çıkan taşları temizleyen ve kendimi güçlü hissetmemi sağlayan babacığım sana ne kadar teşekkür etsem az kalır. Pederler günün kutlu olsun.

Hiç ayrılmasak da, günlerce uzağında da kalsam, aramıza kilometrelerde de girse hiçbir şey değişmeyecek. Bunu biliyorum ve velev ruhumda hissediyorum. Sana olan sevgimin sönmeyen bir yıldız üzere üstüne ışık saçtığı bir gelecek bizim. Güzel ki varsın babacığım.

Babalığı senden öğrendim, artık kendim evlat sahibi olurken daima anılarım aklımda canlanıyor. Beni yetiştirirken attığın her adıma yeterli ki diyorum. Pederler günün kutlu olsun…

Başlıklar: , , , , , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.