SON DAKİKA

Moda Tasarım Kursu

Moda Tasarım Kursu

Günümüz dünyasında moda özellikle belli bir yaş altı kesim için oldukça önemlidir. Trend olan, beğenilirliği yüksek kıyafet ya da ayakkabıları giyerek dikkat çekici bir görüntüye sahip olmayı herkes istemektedir. İşte moda bu fikir yüzünden doğmuştur. Moda tasarımcısı denildiğinde ise, basit anlamda akıllara var olan ürünleri kombinleyen stilist gelse de bu yanlış bir düşüncedir. Çünkü moda tasarımcısı ürünü tamamen kendisi dizayn eden, üretim aşamalarının hepsinde bulunarak nihai tüketiciye kadar olan sürecin hemen hemen tamamında yer alan kişidir. Kişinin tüm bu aşamalara haiz olup, modacı unvanına sahip olabilmesi için ise bu işin eğitimini alması gerekmektedir. İşte moda tasarım kursu bu işin eğitimini alabileceğiniz yerdir.

Moda Tasarım Kursunun Ne gibi Faydası Vardır?

Moda tasarım kursu giyim sektöründe tasarımcılık, stilistlik, dokuma, dikiş, nakış, aksesuar kullanımı konularının tamını kapsayarak size bu sektörde cazip iş imkanları ile meslek edindirebilecek nitelikte eğitim yuvasıdır. Eğitimler sayesinde, bir ürünün fikir aşamasından satış aşamasına kadar olan sürecinde her konuda bilgi sahibi olmanızı, alacağınız sertifikalar ile yaratıcılığınızı ve zevkinizi para kazanmak için kullanabilmeniz hedeflenir. Aklınızdakini kağıda dökerek tasarım yapmanız, kullanacağınız kumaşın doğru iplikler ile dokunması, biçki işleminin doğru yapılması, ölçü ve dikim işlemlerinden sonra ürünün hazır hale gelmesi, işlerinin tamamını, kapsayan bu eğitim sayesinde, kendi kıyafetlerinizi kendiniz üreterek herkes tarafından beğenilen, trend olarak takip edilen biri olabilirsiniz.

Moda tasarımı hakkında daha detaylı bilgi almak için sayfayı ziyaret edebilirsiniz. https://www.modatasarimkursu.org/

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

15 Haziran 2018, 10:27

Mutlu Bir Yaşam İçin

Mutlu bir yaşam için sırlar ya da altın kurallar var mıdır diye hepimiz zaman zaman merak ederiz. Mutluluk; küçük, büyük, kadın, erkek, genç, yaşlı olması fark etmez, her bireyin en doğal hakkıdır. Bazı insanlar çok küçük şeylerle mutlu olurlar, bazısı da mutlu olmak için maddi ve manevi büyük çabalar sarf ederler.
Mutlu Bir Yaşam İçin Nasıl Bakmalıyız?
Manevi dünyası zengin ve güçlü olan insanlar genellikle daha mutludur. Sahip oldukları inançları ve bağlı oldukları güçlü değerleri vardır. Birtakım sıkıntı ve zorlukla karşılaşınca hemen ümitsizliğe kapılmazlar. Mücadeleci ruhları devreye girer, içinde bulundukları olumsuz durumdan en az hasarla kurtulmanın çaresini ararlar. Bu çabada bulunabilmek bile bir başarıdır ve onları mutlu etmeye yeter. Kalp gözüyle bakmayı başaran herkes için, mutluluğun sırrı uzak değildir.
Mutlu Bir Yaşam İçin Nereden Başlamalıyız?
Şöyle bir etrafınıza bakın ya da geniş çaplı araştırın; Bedensel veya Zihinsel Engelli kimseler göreceksiniz. Hayatlarında bir şeyin eksik ya da yok olması üzmez onları, farkında bile olmazlar çoğu zaman. Kendileriyle barışık yaşayan, iç huzuru yakalamayı başarmış bu koca yürekli, güzel insanlar. Elin, kolun yapamadığını ayaklar yapar, ayakların yapamadığını ağızları bile yapar. Çok başarılı bir ressam, parmak ısırılacak bir müzisyen, milli bir sporcu, hatta bilim adamı olup isimlerinden Uluslar arası Platformlarda söz ettirenlerini gördükçe gurur duyarız. En baştan yani sıfırdan başlamak bile mutlu bir yaşamın başlangıcıdır diyoruz.
Mutlu Bir Yaşam İçin Nerede Durmalıyız?
Hayatta mutluluğu yakalamak için ait olduğumuz yerde, sahip olduklarımızla birlikte dimdik durmalıyız. Evinizde eşinize değerli bir eş, çocuğunuza şefkatli bir anne olabilirsiniz. İşyerinizde ast ve üstleriyle uyumlu bir çalışan olabilirsiniz. Vatandaş olarak çevreye, doğaya, hayvanlara duyarlı, toplumda kişilerin hak ve özgürlüğüne saygılı olabilirsiniz. Nerede olursanız olun, sevgi ve saygı ile yaşadığınız her yer ama her yer mutlu bir yaşam için en uygun mekandır.

Devamını Görüntüle