12 dakikada okuyabilirsiniz

10 Maddede Çapkın Aşık Tipi

love
10 Maddede Çapkın Aşık Tipi

Hangimiz olmadık ki deliler gibi? Ömrümüzün mutlaka bir yanında köşesinde bunlardan birine rastlamışızdır mutlaka.  Genelde bu tipler de hep çekici gelmez mi insana? Bu çapkın aşıkların farklı bir aurası var. İşte bu yüzden çapkınlar zaten. Bizi etkiledikleri gibi kim bilir kimleri daha etkilemişlerdir. Ama yine de aşkları tutkulu ve güzeldir. Sizi istemeden de olsa kıskançlık girdabına çekmeyi iyi becerirler. Bu yüzden daha bir çekici gelirler. İster istemez onu düşünür ve nerede ne yaptı, acaba beni aldattı mı derken birden bire aşk tuzağına düşmüş olursunuz. Zaten biz kızlar neden mazoşist oluruz o da bilinmez ya!  Bir ortama gireriz dikkat çekerler, bir şey yaparız bazen bizimle ilgilenmezler. Daha neler neler! Gelin şimdi bu çekimine kapıldığınız veya kapılmaktan kendinizi koruyamadığınız bu çapkın beyleri analiz edelim.

1 – Kesinlikle detaycı değillerdir.

Sizinle ilgilenir gibi görünürler ama hayatınız hakkında tek bir  detay bile onların dikkatini çekmez. Geçmişinizi sorgulamakla da uğraşmazlar çünkü onlar için bu tarz şeyler gereksizdir. Onlar için önemli olan sevgililerinin yanlarında olmaları ve onunla geçirdiği vakitlerden ibarettir.

2 – Bu beyler oldukça arkadaş canlılarıdır.

Görüp görebileceğiniz her kesimden arkadaşları bulunmaktadır. Her gittiğiniz yerde mutlaka selamlaştığı biri vardır. Yeni bir ortama giriyorsanız da gözlemlerseniz o ortama uyum sağlamakta asla zorlanmazlar.

3 – Onunla bir tartılmaya girdiğinizde sizi kurnazlığıyla alt edecek kapasiteye sahiptir.

Hiç zorlanmadan sizi eline alır evirir çevirir ve mutlaka kendisi haklı çıkar. Eğer siz ona bir yanlış yaptıysanız da içten pazarlıklı yapısından dolayı bir gün sizden küçük veya büyük mutlaka intikam alır!

4 – Onun yanında güzel zaman geçirebilirsiniz.

Çapkın fakat oldukça keyif vericidirler. Sizi  güldürür, uğraşır ve daima espriler yaparak keyifli zamanlar geçirmenizi sağlar. Siz aptal aşıklar bu hareketlerine ağzı kulaklarında karşılık verirken küstah tarafları ortaya çıkar ve bunu da size yol, su ve elektrik olarak geri döndürürler.

5 – Onunla kalabalık ortamlara giriyorsanız vay sizin halinize!

Onlar öyle uyanıklardır ki, kızların yoğunlukta olduğu her ortamı fırsata çevirmeyi iyi bilirler. Özellikle mezuniyetler, kalabalık yemekler ve düğünler bu beyler için biçilmiş kaftandır. En iyi kıyafetlerini giyer, en iyi bakımlarını yapar ve uzaktan çapkın bakışlar atarak dikkat çekmeye çalışır. Ee tabi çapkın olunca kızlar bu çekime mutlaka karşılık verecektir ve ağına düşecektir.

6 – Çok yakışıklı olmaları gerekmez bu çapkın beylerin.

Onların tabiatlarında vardır bu çapkınlık. Ee tabi doğaları gereği hepsi karizmatiktir.  Yüzlerinde daima bir çapkın gülümseme vardır. Bu sayede kızlar buna kolaylıkla kapılacaktır.

7 – Kültürlerini her fırsatta geliştirmek adına bir şeyler yapmaktan kaçınmazlar.

Her alanda kendilerini ön plana çıkarmaya çalışırlar, her konuda bir fikir ve görüşleri vardır. Dikkat çektikleri için bir nevi hepsi şeytan tüylüdür bu beylerin.

8 – Mutlaka bir yetenekleri vardır bunların.

Ya sporla ilgilenirler ya müzikle. Ama mutlaka ağlarına düşürmeye çalıştıkları kızları etkileyecek bir yetenek elde ederler. Her kıza hitap edecek kadar kendilerini geliştirirler.

9 – Ne kadar özleri öyle olmasa da hep bir cool olma çabaları vardır ve bunda da gayet başarılı olurlar.

Kızlar onların bu umursamaz tavırlarına ölüp biterken kız gruplarında hep bu muhabbetler dönecektir; “ya abi şuna bakın ya ne kadar cool off!!”

10 – Bu tipler genel olarak istedikleri herkesle arkadaş olabilme potansiyeline de sahiptirler.

Ustaca yazdıkları senaryolar sayesinde erkek arkadaş edinmeyi de iyi becerir ve gerekirse çıkarları için onları kullanmaktan hiç geri durmazlar.

Ee kızlar daha ne olsun? Bunların hepsine sahip birileri varsa ve peşinizde dönmeye başladıysa hemen kaçın oradan. Aman Allah muhafaza bir kapıldığınız mı suyuna çıkabilene aşk olsun!

Aslında biraz derine indiğimizde neden böyleler sorgulaması da yaparsak “yazık ya kıyamam” triplerine de girebileceğimiz tiplerdir bunlar. Mutlaka her çapkın erkeğin altında bir neden yatmaktadır neden böyle olduklarına dair. Mutlaka bir ilişkide hüsrana uğramıştır bu tipler. Ya aldatılmışlardır başka biriyle ya da terk edilmişlerdir birden bire. Aslında çapkınlık onlar için savunma mekanizmasından başka bir şey değildir. Hayatlarını bu şekilde idame ettirebileceklerini ve kimselerin onları bir daha aldatamayacağı veya aşk konusunda üzemeyeceklerini düşünmektedirler. Onlar kendilerini böyle inandırırlar. Onlar için aşk sadece bir oyundur, geçici hevestir derler. Aslında öyle olmadığını da bal gibi bilirler. Ne yapalım Allah ilişkiden dolayı böyle olan can yakıcı beylerden uzak tutsun…

Başlıklar: ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

15 Aralık 2018, 00:13

Kış aylarında dışarı çıkmak için giyilecek kıyafete bir türlü karar veremeyiz. Tam da bu yüzden kış kombinleri için rahat ama bir o kadar şık kombin fikirleri, işinizi oldukça kolaylaştıracaktır. İşte kış için rahat şık kombinler…

cool
Kışın Nasıl Kombin Yapılır Diyenler Bu Kombinlere Bayılacak!

Artık yakın zamanda beyaz bitki örtüsü kendini yavaş yavaş göstermeye başlayacak. Çalışanlar ise, ”böyle zamanlar, tam da evde kahve keyfi yapılıp kitap okunacak zamanlar” diyerek iç geçirecek. Ama diğer yandan işten eve dönerken ne kadar yorgun olursanız olun, çocukluğunuza dönüp iş çıkışında arkadaşlarınızla minik bir kartopu partisi verebilir, günü eğlenceli ve keyifli bitirebilirsiniz. Bu öneriyi de kulak arkası etmemenizde fayda var. Tüm bunların yanı sıra kış ayları kendini iyice hissettirmeye başladığına ve çalışanlar için rahat ve şık kış kombinleri ön plana çıktığına göre, kombinlerle ilgili örneklere birlikte göz atmak keyifli olur.

Kış İçin Rahat Şık Kombinler

Özellikle soğuk günlerde evde keyif yapma özlemi çekilir. Elbette sıcak çay veya kahve ile keyif yapmanız mümkün. Fakat günlük yaşantınızda da giysileriniz sıcak tutan, rahat ve şık olmakla birlikte tarzınızı ortaya koyan özelliklere sahip olmalı. Bunun için de güne başlarken ne giymeye karar vermiş olursanız olsun, ufak dokunuşlarla kendi stilinizi oluşturun. Bu belki bir gözlük ya da şapka sayesinde veya çorap ya da takı ile ortaya çıkartılabilir.

Beyazın Büyüsü

 

 

 

 

 

 

 

 

Lapa lapa kar yağmaya başlayan günlerde, kış beyazı tercih edilebilir. Tarzınızı yansıtacak beyaz şişme mont veya kalın örgü beyaz bir kazak salaş görüntüsüyle kış için rahat şık kombinler arasında favori alternatifler olarak yerini alabilir.

Örgü Kazaklarla Günlük Kış Kombinleri

Soğuk kış günler için bir başka önlem ise, farklı kazak modelleri. Bu modeller arasında bulunan örgü kazaklar son dönemlerde popülerliğini korumaya devam ediyor. Kısa ve boğazlı, uzun ya da oversized olan birbirinden farklı modeller boy göstermeye devam ediyor.

70’lerin Bohem Tarzı’nın Süete Yansıması

70’lerde oldukça ön plana çıkan bohem tarz, süet kumaş modasıyla günümüzde ortaya çıkan bir stil. İster günlük ister gece için kış kombileri arasında yer alabilecek olan, uzun çizmelerle kombin yapılan A kesim midi süet etekler hoş bir görüntü sergileyecektir.

Şık ve Rahat Modellerle Tarzını Yansıt

Kış aylarında dikkat çeken mont modellerinden bir tanesi de şelale yaka olarak adlandırılanlar. Hem şık hem de rahat olan bu modeller sayesinde, kış kombinleri sizin için sıcaklığın konforunu hissettirecek.

Hırkaların Cazibesi

Soğuk zamanlar için sıcacık bir diğer alternatif de kalın ve uzun hırkalar. İster Jean pantolonlarla, ister elbise ya da eteklerle rahatlıkla kendinize özgü kış için rahat şık kombinler oluşturabilmeniz mümkün.

Renklerin Sıcak Uyumu

Kış aylarında genellikle koyu renklerin tercih edildiği görülür. Ancak havaların kapanmasıyla birlikte bu psikolojik etkiden kurtulmak, kendinizi iyi hissetmeniz için de yardımcıdır. Bu nedenle biraz daha renkli tercihler yapılabilir. Somon rengi, gri ve tonları, yeşilin koyuya doğru olan tonları çok rahat kış kombinleri için kullanılabilecek renkler. Ayrıca siyahla da kış için rahat şık kombinler yapmak için oldukça ideal renkler olduğu söylenebilir.

 

 

Devamını Görüntüle