Başak Burcu Erkekleri Çekici Midir ?

Başak Burcu Erkekleri Çekici Midir ?

Başak Burcu Erkekleri Çekici Midir?

Utangaç ve mütevazi olmaları ile bilinen başak burcu erkekleri duygusallıktan çok akılcılığa ve romantik olmaktansa entelektüel olmaya daha fazla yatkınlığı vardır.

Akılcı ve tutucu olan başak burcu erkekleri her zaman nerede ne yapması ve nasıl yapması gerektiğini bilir. Başak burcu erkeği asla ve asla sürprizlerden hoşlanmaz.

Başak burcu erkekleri çok hassas ve titizdir. Çatlakları ve kusurları hissetme yetenekleri onları oldukça seçici yapar. Sonuç olarak başa çıkamayacakları bir durumla karşılaşma korkusu nedeniyle bütün ve detaylı bir aşk yönetim reçetesi olmadan bir aşk ilişkisine başlamak onlar için bir miktar zorlayıcı olacaktır.

Oldukça toplu ve organize olan başak burcu erkekleri kendi düzenlerinin bozulacağından epeyce ve aşırı miktardaki aşk nameleri ile karışılacaklarından korkarlar.

Buna ek olarak başak burcu erkekleri ekonomik ve pratik yönden düşünebilir ayrıca başak burcu erkekleri aşkı zaman ve para kaybı olarak da görebilir.
Bu gibi durumlar başak burcu erkeklerinin bekarlar ordusunun en büyük temsilcilerinden olmasını da büyük katkılarda bulunabilir.

Fakat, başak burcu erkekleri hayatta hep olduğu gibi, başak erkekleri baskılayabileceği bir partner arayışına da girebilir. Onlar için hayatın en büyük korkusu aynı zamanda aşkın da en güzel yanıdır da diyebiliriz.
Daha önce aşk yaşamamış bir başak burcu erkeği duygularını harekete geçiren özelliklere sahip bir kadınla karşılaştığında kendi içindeki çocuğu baskılamayı bırakıp ve har anı en iyi şekilde kullanmaya çalışacaktır.

Başlıklar: ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.