SON DAKİKA

Başak Burcu Erkekleri Çekici Midir ?

Başak Burcu Erkekleri Çekici Midir ?

Başak Burcu Erkekleri Çekici Midir?

Utangaç ve mütevazi olmaları ile bilinen başak burcu erkekleri duygusallıktan çok akılcılığa ve romantik olmaktansa entelektüel olmaya daha fazla yatkınlığı vardır.

Akılcı ve tutucu olan başak burcu erkekleri her zaman nerede ne yapması ve nasıl yapması gerektiğini bilir. Başak burcu erkeği asla ve asla sürprizlerden hoşlanmaz.

Başak burcu erkekleri çok hassas ve titizdir. Çatlakları ve kusurları hissetme yetenekleri onları oldukça seçici yapar. Sonuç olarak başa çıkamayacakları bir durumla karşılaşma korkusu nedeniyle bütün ve detaylı bir aşk yönetim reçetesi olmadan bir aşk ilişkisine başlamak onlar için bir miktar zorlayıcı olacaktır.

Oldukça toplu ve organize olan başak burcu erkekleri kendi düzenlerinin bozulacağından epeyce ve aşırı miktardaki aşk nameleri ile karışılacaklarından korkarlar.

Buna ek olarak başak burcu erkekleri ekonomik ve pratik yönden düşünebilir ayrıca başak burcu erkekleri aşkı zaman ve para kaybı olarak da görebilir.
Bu gibi durumlar başak burcu erkeklerinin bekarlar ordusunun en büyük temsilcilerinden olmasını da büyük katkılarda bulunabilir.

Fakat, başak burcu erkekleri hayatta hep olduğu gibi, başak erkekleri baskılayabileceği bir partner arayışına da girebilir. Onlar için hayatın en büyük korkusu aynı zamanda aşkın da en güzel yanıdır da diyebiliriz.
Daha önce aşk yaşamamış bir başak burcu erkeği duygularını harekete geçiren özelliklere sahip bir kadınla karşılaştığında kendi içindeki çocuğu baskılamayı bırakıp ve har anı en iyi şekilde kullanmaya çalışacaktır.

Başlıklar: ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

15 Aralık 2018, 00:33

Boğa burcunu 2019 yılında neler bekliyor ?

Boğa burcunun yeni yılda karşılacakları önemli detaylar
Boğa burcu 2019 yılına özgür, nitelikli, cesur bir şekilde hızlı adımlarla giriş yapacak. Yeni stratejiler doğru yollara saptırıp ekonomik açıdan ise beklentilerinin üst düzeyinde yepyeni bir başlangıçla karşı karşıya kalacaktır. Fedakarlık yapmaktan kaçınmayan boğa burcu bunun artılarını uzun vadede iliklerine kadar hissedecektir.
2019 hedefleri
Çalışkan, istediğini almayı bilen, yenilikçi boğa burcu lider vasfıyla daha da sağlam işler başarmakla kalmayıp; özel hayatında da sosyal,dinamik,yol gösterici özellikleriyle etrafındaki insanlara yön vermekten burcunun özellikleriyle bu yılı daha üretken geçirecek.Beklentilerinin tamamıyla karşalanacağı 2019 yılı: Boğa burcunun Mart itibariyle ”Uranüs” gezegeniyle uyuşmasıyla inandıklarının peşinden gitmesini ısrarla bekliyor.
2019’da sağlık
Uranüs’ün 6 Mart itibariyle boğa burcuyla uyuşması sonrasında en çok dikkat edilmesi gereken şey : Sağlık koşulları…
Uranüs sakin bir kişiliğe sahip boğa burcunun hızlı haraket etmesine ve kolay hastalanma potansiyeline sahip olmakla birlikte görünmez kazalar ve istenmeyen sonuçlar doğurmasına sebep olabilir.14 şubat tarihinde ”Mars” gezegeniyle birleşecek boğa burcunun sert manevralar yaptığı ve sağlık açısından daha da dikkatli önlemler alması önemli unsurların başında yer alıyor.
2019’da aşk hayatı
Şüphesiz 2019’un Venüs’ün boğa burcunda ilerlediği 15 Mayıs tarihi itibari ile keyifli bir aşk hayatına ve ilişki düzenine sahip önder kişiliklere bürünmekle kalmayıp, etrafı ; ışık saçan güzellikleriyle dikkat çekmesi üzerine gözlerini ondan alamayan insanlarla çevreleniyor.Ayrıca boğa burcunda Venüs’ün yönetici olduğunu hatırlatmakla birlikte hızlı, girişken ve sonuca odaklı bir ilişkinin temellerinin atılacağı da oldukça aşikar…
Hataların yılı değil,doğruların yılı olacak bir yeni yıl boğa burcuyla özdeşecektir.Arayış içinde olmadan bile sizi gelip bulacak insanlarla bu yıl bir hayli fazla karşılaşacaksınız.
2019’da iş ve para
İş ve para kazanma gezegeni olan ”Mars” bu yıl oldukça büyük potansiyele sahip olmanızla birlikte önemli kararların üstesinden rahatlıkla gelebileceğinizin işaretlerini veriyor.İş hayatında enerjik ve dinamik olmanız birileri tarafından hayretler içerisinde izlenmenizi ve örnek alınmanızı kaçınılmaz kılıyor.31 Mart tarihi itibariyle maddi anlamda küçük kayıplar ve yorgunluklarla karşılaşabilmekle birlikte harcamalarınıza biraz dikkat etmeniz gerekebilir.Küçük dalgalanmalardan kısa sürede kurtulup iş ve kazanma arzunuzun herşeyin üstesinden gelebileceğinizi gösteriyor.8 Temmuz -20 kasım aralığında ise; Merkür retrosunun olduğu dönemde yapılacak sözleşmelere ve imzalara dikkat edilmesi gerekirken aceleci davranmayıp olgunlaştıkça büyük başarıların ardından mutlu insanlarla huzurlu yolculuklar yapmaya doğru hayalinizdeki şehirlerde seyahetler yapmaya yönelebileceksiniz.

Devamını Görüntüle