Başak Burcu Erkekleri Çekici Midir ?

Başak Burcu Erkekleri Çekici Midir ?

Başak Burcu Erkekleri Çekici Midir?

Utangaç ve mütevazi olmaları ile bilinen başak burcu erkekleri duygusallıktan çok akılcılığa ve romantik olmaktansa entelektüel olmaya daha fazla yatkınlığı vardır.

Akılcı ve tutucu olan başak burcu erkekleri her zaman nerede ne yapması ve nasıl yapması gerektiğini bilir. Başak burcu erkeği asla ve asla sürprizlerden hoşlanmaz.

Başak burcu erkekleri çok hassas ve titizdir. Çatlakları ve kusurları hissetme yetenekleri onları oldukça seçici yapar. Sonuç olarak başa çıkamayacakları bir durumla karşılaşma korkusu nedeniyle bütün ve detaylı bir aşk yönetim reçetesi olmadan bir aşk ilişkisine başlamak onlar için bir miktar zorlayıcı olacaktır.

Oldukça toplu ve organize olan başak burcu erkekleri kendi düzenlerinin bozulacağından epeyce ve aşırı miktardaki aşk nameleri ile karışılacaklarından korkarlar.

Buna ek olarak başak burcu erkekleri ekonomik ve pratik yönden düşünebilir ayrıca başak burcu erkekleri aşkı zaman ve para kaybı olarak da görebilir.
Bu gibi durumlar başak burcu erkeklerinin bekarlar ordusunun en büyük temsilcilerinden olmasını da büyük katkılarda bulunabilir.

Fakat, başak burcu erkekleri hayatta hep olduğu gibi, başak erkekleri baskılayabileceği bir partner arayışına da girebilir. Onlar için hayatın en büyük korkusu aynı zamanda aşkın da en güzel yanıdır da diyebiliriz.
Daha önce aşk yaşamamış bir başak burcu erkeği duygularını harekete geçiren özelliklere sahip bir kadınla karşılaştığında kendi içindeki çocuğu baskılamayı bırakıp ve har anı en iyi şekilde kullanmaya çalışacaktır.

Başlıklar: ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

19 Aralık 2018, 00:01

TERAZİ BURÇLARINI 2019 YILINDA NELER BEKLİYOR?

GENEL DURUM:

  •    Aslan burçları 2018 yılında, burçlarında yaşanan birçok tutulmanın da etkisiyle zorlu bir yıl geçirdiler. Sevgili aslan burçları 2019 yılının ilk yarısında da zorlanmalarınız devam edeceğini söyleyebiliriz. Bu zorluklar geçici ve sizi bu yıl daha güzel günler bekliyor. Bu yılı geçen yıllara oranla daha tecrübeli, sorunlar karşısında daha güçlü bir aslan olarak geçireceksiniz.
  •    Siz aslan burçlarına 2019 yılında sıkıntılarınızdan kurtulacağınızın müjdesini verebiliriz. Son 2 yıldır adeta gün yüzü görmeyen aslan burçları bu yıl bir hayli hafiflemiş olacaklar.
  •    Satürn’ün etkisiyle birçok alanda değişmeler yaşayabilirsiniz. Çevrenizde değişiklikler olabilir ya da siz çevrenizi değiştirebilirsiniz. Ruhsal alanda değişimler yaşayabilir, yeni kararlar alabilirsiniz. Sevgili aslan burçları 2019 yılı beraberinde sizlere birçok yenilik sunacak. Yeni insanlar tanıyacak, yeni yerler keşfedeceksiniz.

AŞK HAYATI: Sevgili aslan burçları 2019 yılında yeni bir aşk kapınızı çalabilir. Jüpiter duygularınızı harekete geçirecek. Tutkulu aşk isteyen siz aslanlar aradığınız aşkı bulabilirsiniz. İlişkisi olan aslanlarda ise romantizm bir hayli artacak. Evli olan aslanların ilişkileri güçlenecek, eşleriyle birlikte çeşitli aktivitelere katılacaklar. Fırsatları iyi değerlendirirseniz 2019 yılında sevgiye doyacaksınız. Fakat; sevgili aslanlar sizleri duygusal çalkantılarınızı doğru yönlendiremediğiniz taktirde, sorun yaşayabileceğiniz konusunda uyarmamız gerekiyor. Gizlik kapaklı ilişkilerden uzak durun. Özellikle erkek aslan burçlarını çapkınlık konusun uyarıyoruz. Gizli saklı yaptığınız her şey ortaya çıkabilir, sevdiğiniz herkesi kaybedebilirsiniz. Bu kayıplar işinize kariyerinize yansıyabilir.

İŞ VE KARİYER: Aslan burçlarına 2019 yılında Satürn’ün getirmiş olduğu değişimler, beraberinde zorlanmaları da getirebilir. Bununla beraber Uranüs size iş ve kariyer hayatınızda birçok fırsatlar sunacak. Kariyerinizde ani kararlar alabilir iş değişikliği yapabilirsiniz. Daha önce hiç ilginizi çekmeyen ya da hiç tecrübe etmediğiniz çok farklı bir alana yönelebilirsiniz.

SAĞLIK: Sevgili aslan burçları 2019 yılında yoğun çalışma konuları, ani değişiklikler stresinizi artıracak dolayısıyla kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Bu yoğunluk bünyenizin zayıflamasına sebep olabilir. Bu nedenle 2019 da sağlığa biraz dikkat etmelisiniz. Diğer taraftan Olası sağlık sorunlarınız varsa bu yıl tedavi yolları da açılacaktır. Moralinizi yüksek tutun ve bu yıl birçok sorunu aşacağınızı unutmayın.

Devamını Görüntüle