SON DAKİKA
5 dakikada okuyabilirsiniz

Aslan Burçlarını 2019 Yılında Neler Bekliyor ?

Aslan Burçlarını 2019 Yılında Neler Bekliyor ?

GENEL DURUM:

  •    Aslan burçları 2018 yılında, burçlarında yaşanan birçok tutulmanın da etkisiyle zorlu bir yıl geçirdiler. Sevgili aslan burçları 2019 yılının ilk yarısında da zorlanmalarınız devam edeceğini söyleyebiliriz. Bu zorluklar geçici ve sizi bu yıl daha güzel günler bekliyor. Bu yılı geçen yıllara oranla daha tecrübeli, sorunlar karşısında daha güçlü bir aslan olarak geçireceksiniz.
  •    Siz aslan burçlarına 2019 yılında sıkıntılarınızdan kurtulacağınızın müjdesini verebiliriz. Son 2 yıldır adeta gün yüzü görmeyen aslan burçları bu yıl bir hayli hafiflemiş olacaklar.
  •    Satürn’ün etkisiyle birçok alanda değişmeler yaşayabilirsiniz. Çevrenizde değişiklikler olabilir ya da siz çevrenizi değiştirebilirsiniz. Ruhsal alanda değişimler yaşayabilir, yeni kararlar alabilirsiniz. Sevgili aslan burçları 2019 yılı beraberinde sizlere birçok yenilik sunacak. Yeni insanlar tanıyacak, yeni yerler keşfedeceksiniz.

AŞK HAYATI: Sevgili aslan burçları 2019 yılında yeni bir aşk kapınızı çalabilir. Jüpiter duygularınızı harekete geçirecek. Tutkulu aşk isteyen siz aslanlar aradığınız aşkı bulabilirsiniz. İlişkisi olan aslanlarda ise romantizm bir hayli artacak. Evli olan aslanların ilişkileri güçlenecek, eşleriyle birlikte çeşitli aktivitelere katılacaklar. Fırsatları iyi değerlendirirseniz 2019 yılında sevgiye doyacaksınız. Fakat; sevgili aslanlar sizleri duygusal çalkantılarınızı doğru yönlendiremediğiniz taktirde, sorun yaşayabileceğiniz konusunda uyarmamız gerekiyor. Gizlik kapaklı ilişkilerden uzak durun. Özellikle erkek aslan burçlarını çapkınlık konusun uyarıyoruz. Gizli saklı yaptığınız her şey ortaya çıkabilir, sevdiğiniz herkesi kaybedebilirsiniz. Bu kayıplar işinize kariyerinize yansıyabilir.

İŞ VE KARİYER: Aslan burçlarına 2019 yılında Satürn’ün getirmiş olduğu değişimler, beraberinde zorlanmaları da getirebilir. Bununla beraber Uranüs size iş ve kariyer hayatınızda birçok fırsatlar sunacak. Kariyerinizde ani kararlar alabilir iş değişikliği yapabilirsiniz. Daha önce hiç ilginizi çekmeyen ya da hiç tecrübe etmediğiniz çok farklı bir alana yönelebilirsiniz.

SAĞLIK: Sevgili aslan burçları 2019 yılında yoğun çalışma konuları, ani değişiklikler stresinizi artıracak dolayısıyla kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Bu yoğunluk bünyenizin zayıflamasına sebep olabilir. Bu nedenle 2019 da sağlığa biraz dikkat etmelisiniz. Diğer taraftan Olası sağlık sorunlarınız varsa bu yıl tedavi yolları da açılacaktır. Moralinizi yüksek tutun ve bu yıl birçok sorunu aşacağınızı unutmayın.

Başlıklar: , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

15 Aralık 2018, 00:33

Boğa burcunu 2019 yılında neler bekliyor ?

Boğa burcunun yeni yılda karşılacakları önemli detaylar
Boğa burcu 2019 yılına özgür, nitelikli, cesur bir şekilde hızlı adımlarla giriş yapacak. Yeni stratejiler doğru yollara saptırıp ekonomik açıdan ise beklentilerinin üst düzeyinde yepyeni bir başlangıçla karşı karşıya kalacaktır. Fedakarlık yapmaktan kaçınmayan boğa burcu bunun artılarını uzun vadede iliklerine kadar hissedecektir.
2019 hedefleri
Çalışkan, istediğini almayı bilen, yenilikçi boğa burcu lider vasfıyla daha da sağlam işler başarmakla kalmayıp; özel hayatında da sosyal,dinamik,yol gösterici özellikleriyle etrafındaki insanlara yön vermekten burcunun özellikleriyle bu yılı daha üretken geçirecek.Beklentilerinin tamamıyla karşalanacağı 2019 yılı: Boğa burcunun Mart itibariyle ”Uranüs” gezegeniyle uyuşmasıyla inandıklarının peşinden gitmesini ısrarla bekliyor.
2019’da sağlık
Uranüs’ün 6 Mart itibariyle boğa burcuyla uyuşması sonrasında en çok dikkat edilmesi gereken şey : Sağlık koşulları…
Uranüs sakin bir kişiliğe sahip boğa burcunun hızlı haraket etmesine ve kolay hastalanma potansiyeline sahip olmakla birlikte görünmez kazalar ve istenmeyen sonuçlar doğurmasına sebep olabilir.14 şubat tarihinde ”Mars” gezegeniyle birleşecek boğa burcunun sert manevralar yaptığı ve sağlık açısından daha da dikkatli önlemler alması önemli unsurların başında yer alıyor.
2019’da aşk hayatı
Şüphesiz 2019’un Venüs’ün boğa burcunda ilerlediği 15 Mayıs tarihi itibari ile keyifli bir aşk hayatına ve ilişki düzenine sahip önder kişiliklere bürünmekle kalmayıp, etrafı ; ışık saçan güzellikleriyle dikkat çekmesi üzerine gözlerini ondan alamayan insanlarla çevreleniyor.Ayrıca boğa burcunda Venüs’ün yönetici olduğunu hatırlatmakla birlikte hızlı, girişken ve sonuca odaklı bir ilişkinin temellerinin atılacağı da oldukça aşikar…
Hataların yılı değil,doğruların yılı olacak bir yeni yıl boğa burcuyla özdeşecektir.Arayış içinde olmadan bile sizi gelip bulacak insanlarla bu yıl bir hayli fazla karşılaşacaksınız.
2019’da iş ve para
İş ve para kazanma gezegeni olan ”Mars” bu yıl oldukça büyük potansiyele sahip olmanızla birlikte önemli kararların üstesinden rahatlıkla gelebileceğinizin işaretlerini veriyor.İş hayatında enerjik ve dinamik olmanız birileri tarafından hayretler içerisinde izlenmenizi ve örnek alınmanızı kaçınılmaz kılıyor.31 Mart tarihi itibariyle maddi anlamda küçük kayıplar ve yorgunluklarla karşılaşabilmekle birlikte harcamalarınıza biraz dikkat etmeniz gerekebilir.Küçük dalgalanmalardan kısa sürede kurtulup iş ve kazanma arzunuzun herşeyin üstesinden gelebileceğinizi gösteriyor.8 Temmuz -20 kasım aralığında ise; Merkür retrosunun olduğu dönemde yapılacak sözleşmelere ve imzalara dikkat edilmesi gerekirken aceleci davranmayıp olgunlaştıkça büyük başarıların ardından mutlu insanlarla huzurlu yolculuklar yapmaya doğru hayalinizdeki şehirlerde seyahetler yapmaya yönelebileceksiniz.

Devamını Görüntüle