SON DAKİKA
5 dakikada okuyabilirsiniz

Aslan Burçlarını 2019 Yılında Neler Bekliyor ?

Aslan Burçlarını 2019 Yılında Neler Bekliyor ?

GENEL DURUM:

  •    Aslan burçları 2018 yılında, burçlarında yaşanan birçok tutulmanın da etkisiyle zorlu bir yıl geçirdiler. Sevgili aslan burçları 2019 yılının ilk yarısında da zorlanmalarınız devam edeceğini söyleyebiliriz. Bu zorluklar geçici ve sizi bu yıl daha güzel günler bekliyor. Bu yılı geçen yıllara oranla daha tecrübeli, sorunlar karşısında daha güçlü bir aslan olarak geçireceksiniz.
  •    Siz aslan burçlarına 2019 yılında sıkıntılarınızdan kurtulacağınızın müjdesini verebiliriz. Son 2 yıldır adeta gün yüzü görmeyen aslan burçları bu yıl bir hayli hafiflemiş olacaklar.
  •    Satürn’ün etkisiyle birçok alanda değişmeler yaşayabilirsiniz. Çevrenizde değişiklikler olabilir ya da siz çevrenizi değiştirebilirsiniz. Ruhsal alanda değişimler yaşayabilir, yeni kararlar alabilirsiniz. Sevgili aslan burçları 2019 yılı beraberinde sizlere birçok yenilik sunacak. Yeni insanlar tanıyacak, yeni yerler keşfedeceksiniz.

AŞK HAYATI: Sevgili aslan burçları 2019 yılında yeni bir aşk kapınızı çalabilir. Jüpiter duygularınızı harekete geçirecek. Tutkulu aşk isteyen siz aslanlar aradığınız aşkı bulabilirsiniz. İlişkisi olan aslanlarda ise romantizm bir hayli artacak. Evli olan aslanların ilişkileri güçlenecek, eşleriyle birlikte çeşitli aktivitelere katılacaklar. Fırsatları iyi değerlendirirseniz 2019 yılında sevgiye doyacaksınız. Fakat; sevgili aslanlar sizleri duygusal çalkantılarınızı doğru yönlendiremediğiniz taktirde, sorun yaşayabileceğiniz konusunda uyarmamız gerekiyor. Gizlik kapaklı ilişkilerden uzak durun. Özellikle erkek aslan burçlarını çapkınlık konusun uyarıyoruz. Gizli saklı yaptığınız her şey ortaya çıkabilir, sevdiğiniz herkesi kaybedebilirsiniz. Bu kayıplar işinize kariyerinize yansıyabilir.

İŞ VE KARİYER: Aslan burçlarına 2019 yılında Satürn’ün getirmiş olduğu değişimler, beraberinde zorlanmaları da getirebilir. Bununla beraber Uranüs size iş ve kariyer hayatınızda birçok fırsatlar sunacak. Kariyerinizde ani kararlar alabilir iş değişikliği yapabilirsiniz. Daha önce hiç ilginizi çekmeyen ya da hiç tecrübe etmediğiniz çok farklı bir alana yönelebilirsiniz.

SAĞLIK: Sevgili aslan burçları 2019 yılında yoğun çalışma konuları, ani değişiklikler stresinizi artıracak dolayısıyla kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Bu yoğunluk bünyenizin zayıflamasına sebep olabilir. Bu nedenle 2019 da sağlığa biraz dikkat etmelisiniz. Diğer taraftan Olası sağlık sorunlarınız varsa bu yıl tedavi yolları da açılacaktır. Moralinizi yüksek tutun ve bu yıl birçok sorunu aşacağınızı unutmayın.

Başlıklar: , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.