SON DAKİKA
5 dakikada okuyabilirsiniz

Aslan Burçlarını 2019 Yılında Neler Bekliyor ?

Aslan Burçlarını 2019 Yılında Neler Bekliyor ?

GENEL DURUM:

  •    Aslan burçları 2018 yılında, burçlarında yaşanan birçok tutulmanın da etkisiyle zorlu bir yıl geçirdiler. Sevgili aslan burçları 2019 yılının ilk yarısında da zorlanmalarınız devam edeceğini söyleyebiliriz. Bu zorluklar geçici ve sizi bu yıl daha güzel günler bekliyor. Bu yılı geçen yıllara oranla daha tecrübeli, sorunlar karşısında daha güçlü bir aslan olarak geçireceksiniz.
  •    Siz aslan burçlarına 2019 yılında sıkıntılarınızdan kurtulacağınızın müjdesini verebiliriz. Son 2 yıldır adeta gün yüzü görmeyen aslan burçları bu yıl bir hayli hafiflemiş olacaklar.
  •    Satürn’ün etkisiyle birçok alanda değişmeler yaşayabilirsiniz. Çevrenizde değişiklikler olabilir ya da siz çevrenizi değiştirebilirsiniz. Ruhsal alanda değişimler yaşayabilir, yeni kararlar alabilirsiniz. Sevgili aslan burçları 2019 yılı beraberinde sizlere birçok yenilik sunacak. Yeni insanlar tanıyacak, yeni yerler keşfedeceksiniz.

AŞK HAYATI: Sevgili aslan burçları 2019 yılında yeni bir aşk kapınızı çalabilir. Jüpiter duygularınızı harekete geçirecek. Tutkulu aşk isteyen siz aslanlar aradığınız aşkı bulabilirsiniz. İlişkisi olan aslanlarda ise romantizm bir hayli artacak. Evli olan aslanların ilişkileri güçlenecek, eşleriyle birlikte çeşitli aktivitelere katılacaklar. Fırsatları iyi değerlendirirseniz 2019 yılında sevgiye doyacaksınız. Fakat; sevgili aslanlar sizleri duygusal çalkantılarınızı doğru yönlendiremediğiniz taktirde, sorun yaşayabileceğiniz konusunda uyarmamız gerekiyor. Gizlik kapaklı ilişkilerden uzak durun. Özellikle erkek aslan burçlarını çapkınlık konusun uyarıyoruz. Gizli saklı yaptığınız her şey ortaya çıkabilir, sevdiğiniz herkesi kaybedebilirsiniz. Bu kayıplar işinize kariyerinize yansıyabilir.

İŞ VE KARİYER: Aslan burçlarına 2019 yılında Satürn’ün getirmiş olduğu değişimler, beraberinde zorlanmaları da getirebilir. Bununla beraber Uranüs size iş ve kariyer hayatınızda birçok fırsatlar sunacak. Kariyerinizde ani kararlar alabilir iş değişikliği yapabilirsiniz. Daha önce hiç ilginizi çekmeyen ya da hiç tecrübe etmediğiniz çok farklı bir alana yönelebilirsiniz.

SAĞLIK: Sevgili aslan burçları 2019 yılında yoğun çalışma konuları, ani değişiklikler stresinizi artıracak dolayısıyla kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Bu yoğunluk bünyenizin zayıflamasına sebep olabilir. Bu nedenle 2019 da sağlığa biraz dikkat etmelisiniz. Diğer taraftan Olası sağlık sorunlarınız varsa bu yıl tedavi yolları da açılacaktır. Moralinizi yüksek tutun ve bu yıl birçok sorunu aşacağınızı unutmayın.

Başlıklar: , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

19 Aralık 2018, 00:01

TERAZİ BURÇLARINI 2019 YILINDA NELER BEKLİYOR?

TERAZİ BURÇLARINI 2019 YILINDA NELER BEKLİYOR?

              GENEL DURUM:

  •    Terazi burçlarını 2019 yılında öncü burç olmalarının da etkisiyle önemli değişim ve dönüşümler bekliyor olacak. Jüpiter sizi zihinsel olarak geliştirecek.  Yeni bakış açıları yeni bilgiler öğrenmek için mükemmel bir dönemdesiniz. Yeni bir dil öğrenebilirsiniz, mesleki alanda yenilikler yaşayabilirsiniz.
  •    Sevgili terazi burçları 2019 yılında ocak ayından itibaren tutulmalar başlayacak ve bu durum sizde biraz stres oluşturabilir. Yine bu tutulmaların etkisiyle taşınmalar söz konusu olabilir.
  •    Aile içerisindeki bazı değişiklikler sizleri de etkileyebilir ve bu konuda sorumluluklar yükleyebilir. Yakın çevrenizle ilgili çok şanslı olacaksınız. Aynı şekilde akraba olsun, komşularınız olsun kısacası yakın çevrenizle ilgili ilişkileriniz de güçlenecek.
  •    Haksızlığa uğrayan teraziler, kendilerine haksızlık edenlerin yaptıklarının yanına kar kalmadıklarına bizzat şahit olacaklar. Sevgili teraziler ayrıca Jüpiter’in 3. Evinizdeki etkisiyle yurt içi veya yurt dışı seyahatler gündemde olacak.

İŞ VE KARİYER HAYATI:  Sevgili terazi burçları 2019 yılında kariyerinizde yeni başlangıçlar yaşayacaksınız.  Oldukça mücadeleci bir dönem sizi bekliyor. Kariyer hayatınızda otorite ve iş ilişkilerinize dikkat edin, çünkü ocak ayında tutulmalar yaşayacaksınız. Birçok genç terazi burçları ise eğitim hayatını tamamlamış ve yeni iş başlangıçlarına adım atıyor olacaklar. Sevgili terazi burçları 2019 yılı nisan ayında işle ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. Yine dikkat etmeniz gereken ve oldukça önemli olan bir diğer ay temmuz ayı olacak. Temmuz ayında tutulmalar nedeniyle istem dışı etkiler iş değişiklikleri yaşayabilirsiniz.

AŞK HAYATI: Sevgili terazi burçları 2019 yılında Jüpiter’in 3. Evinizdeki etkisiyle olumlu değişiklikler yaşayacaklar. Birçok terazi için yuva kurma söz konusu olacak. Uzun süreli ilişkiler evlilikle mutlu sona ulaşabilir. Özellikle şubat ayında partnerinizle romantik paylaşımlarda bulunabilirsiniz. Özellikle ağustos ayı evliliği düşünenler için çok şanslı bir ay olacak. Sevgili terazi burçları 2019 yılı sizin için hem sosyal ilişkiler hem aşk anlamında güzel bir yıl olacak.

SAĞLIK DURUMU: Sevgili terazi burçları 2019 yılında geçmişten kaynaklı sinir ve stres dolayısı ile mide rahatsızlığı yaşayabilirsiniz.  Psikolojik olarak yıpranmış hissedebilirsiniz.  Geçmişte geçirdiğiniz rahatsızlıklarınız varsa, tekrar nüksedebilir, sindirim sistemi problemleri de yaşayabilirsiniz. Sevgili terazi burçları sağlıklı ve huzurlu bir 2019 yılı geçirmenizi dileği ile sağlıkla kalın :)

Devamını Görüntüle